ADB SEMİNER BAŞVURU FORMU

-Amatör Denizci Belgesi (ADB) Nedir? 24 Metreye kadar olan tekneleri amatör maksatlarla ulusal veya uluslararası sularda size kullanma ehliyetini sağlayan bir belgedir.
-ADB'ye Nasıl Sahip Olabilirim?
İstanbul'da Liman Başkanlığının belirlediği tarihlerde Tuzla'da bulunan Gemi Adamları Sınav Merkezinde bilgisayar ortamında yapılan sınavlara girmeniz ve başarılı olmanız halinde ADB belgesine sahip olabilirsiniz
. -Kayıt işlemlerinizi Ades’in İlgili sayfasından kendiniz yapabileceğiniz gibi seminerimize kayıt yaptırıp katılarak bütün süreç hakkında bilgi sahibi olabilir Teorik ve Pratik olarak yapılan uygulamalar ile kendinizi geliştirerek sınava hazırlanabilirsiniz.
- Bahse konu seminerlerimizde hem teorik hem de Uygulamalı faaliyetlerde bulunarak kendinizden daha emin ve güvenli bir şekilde denizcilik faaliyetleri icra etmenizi hedefliyoruz. Yılın belirli dönemlerinde 20 kişilik kontenjanlar ile icra ettiğimiz bu faaliyetler ile sadece sizler hem teorik hem de uygulamalı olarak kaptanlarımızdan bilgi almakla kalmıyor gönüllü arama kurtarma teşkilatımıza da bağış ve katkıda bulanarak bizlerin gönüllü olarak arama kurtarma faaliyeti icra etmesini sağlamış oluyorsunuz.
- Amacımız denizlerimizin daha emniyetli can ve mal güvenliğinin en üst seviyede olduğu daha bilinçli ve bilgi sahibi bireyler kazandırmak. - Başvuru formunuzu doldurmanıza müteakip görevli personellerimiz kontenjanlar dahilinde sizlere ulaşacak ve kayıt işlemlerinizi tamamlayacaktır. Seminer Programı :

1300 – 1500 Teorik Anlatım
1530 – 1800 Denizde Pratik ( Yanaşma ve Kalkma Manevraları – Gemicilik )

Adınız Soyadınız : Doğum Tarihi : GSM No : İkamet Ettiğiniz İl : İkamet Ettiğiniz İlçe : TC Kimlik Son Dört Hane : Adres :