BAŞVURU FORMU

Genç Denizciler Dayanışma Derneği ( GEDDAD ) Gönüllü Kurtarma Faaliyetleri İcra Eden Bir Sivil toplum Örgütüdür.

 

GEDDAD Ücret Karşılığı eğitim veren bir kurumu olmamakla beraber Derneğe üye olmaya hak kazanan bireyleri Kurtarma Gönüllülüğü çerçevesinde ilkelerine ve misyonuna bağlı olacak şekilde yetiştiren Resmi Bir Sivil toplum Örgütüdür.

 

- GEDDAD ; Alnında kalifiye, donanımlı bireyleri bünyesinde bulundurmak, denizcilik ve deniz havacılık alanında kaliteli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen resmi bir sivil toplum örgütüdür. 

 

- GEDDAD SAR PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE ÜYELERİNİ KABUL GÜNÜNDEN İTİBAREN 8 KONU BAŞLIK ALTINDA SEMİNERLERE TABİ TUTAR. Amaç dernek misyon ve vizyonu çerçevesinde bilinçli ve donanımlı bireyler yetiştirmektir.


SAR Gönüllüsü tüm gençlerimiz hiçbir maddi kazanç ( maaş vb. ) beklentisi olmadan dernek komutası altında gönüllü olarak faaliyet göstermektedir.

 

KABUL SÜRECİ ; 


1) İnternet üzerinden ön başvuru formunun doldurulması ,
2)Adayın başvuru formunda belirttiği mail adresine gelen davet maili içerisindeki resmi evrak ve dokümantasyonu tam ve eksiksiz olarak temin edip Dernek merkezine şahsen teslim etmesi.

Adınız Soyadınız : E-Posta Adresiniz : Doğum Tarihi : Doğum Yeri : GSM No : İkamet Ettiğiniz İl : Mesleğiniz : Son Mezun Olduğunuz Okul : Detaylı bilgi için tıklayınız.